Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Kantor Warszawa centrum • http://kantormarymont.pl/


Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"


Słowackiego 45, 01-690 Warszwa

Tel: (22) 833 66 58

http://kantormarymont.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Jak przystało na europejską stolicę, w Warszawie nie brakuje pieniędzy. Zarówno w przenośnym rozumieniu, gdy mówi się o gospodarczym i ekonomicznym potencjale miasta, jak i dosłownym, jeśli weźmie się pod uwagę, jak wiele osób przebywa w aglomeracji jednocześnie, mając przy sobie dużo gotówki, choć niekoniecznie w polskiej walucie.

Właśnie z tego powodu wiele osób pyta o dobry kantor w Warszawie, blisko centrum, dokąd da się dogodnie i szybko dojechać. Bez wahania można wskazać na Kantor Marymont, który – jak sama nazwa wskazuje – znajduje się na jednym z osiedli leżących w administracyjnych granicach Żoliborza. Na ulicę Słowackiego można dotrzeć między innymi metrem.

Na miejscu od ponad ćwierćwiecza działa skup i sprzedaż walut zarówno z Europy, jak i całego świata. Kursy są bardzo korzystne, szczególnie w przypadku wymiany hurtowych kwot. Oprócz tego doświadczony personel świadczy usługi w zakresie pożyczek pod zastaw, a także skupu cennych przedmiotów, między innymi złotej i srebrnej biżuterii.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Bystrzycka 59, Warszawa