Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Wibrator wgłębny


Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Tel: 22 119 72 23

https://greenerpharma.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wibratory to jedne z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Są znane i lubiane od lat. Używają ich zarówno singielki, pragnące samodzielnie zaspokoić swoje potrzeby seksualne, jak i pary, które uwielbiają eksperymentować w sypialni i stale podnosić temperaturę w związku.

Dzięki temu, co obecnie oferuje rynek akcesoriów erotycznych, klienci mają nieograniczone możliwości. Wybór produktów jest na tyle duży, aby spełnić oczekiwania każdego. Wibratory przybierają różne rozmiary, kształty i kolory. Wyposażone są w ogrom funkcji, dających niesamowitą rozkosz. 

Ciekawym przykładem, proponowanym przez sklep internetowy greenpharma.com, jest wibrator wgłębny. To zabawka, dająca możliwość intensywnej penetracji, dokonywanej przy użyciu różnych trybów i intensywności. Ich ceny różnią się w zależności od producenta i funkcji, z których można korzystać.

Dnia 2019-06-13 11:12:32 lortoto napisał:
Oferta tej drogerii intymnej to przede wszystkim asortyment w dobrej cenie oraz jakości. Do tego wybór produktów mają tam spory, tak by każdy zainteresowany mógł nabyć interesujący go gadżet lub preparat. :)
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Bystrzycka 59, Warszawa