Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Lekarz sportowy


AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Bystrzycka 59, 04-928 Warszawa

Tel: 575 665 662

https://www.fitmedica.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Specjalistyczne Centrum Zdrowia FitMedica w Warszawie to uznana placówka, oferująca kompleksową opiekę medyczną dorosłym oraz dzieciom. Jednym z przyjmujących tam specjalistów jest lekarz sportowy, który obejmuje opieką osoby regularnie uprawiające sport, a także tych pacjentów, którzy mają zalecone wdrożenie systematycznej aktywności ruchowej.

Porady lekarza sportowego powinny zasięgnąć osoby planujące rozpoczęcie regularnych treningów, jeśli przebyły w przeszłości urazy lub operacje w obrębie narządu ruchu. O wizycie u tego specjalisty należy pomyśleć również wtedy, gdy w trakcie wysiłku fizycznego pojawia się ból lub obrzęk stawów bądź też dochodzi do niestabilności albo blokowania stawów.

Lekarz po właściwym rozpoznaniu problemu może zalecić np. rehabilitację sportową lub trening sportowy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, jego kondycji i możliwości. W zakresie kompetencji lekarza sportowego znajduje się również wystawianie zaświadczeń o braku przeciwwskazań do uprawiania określonej dziedziny sportu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Usuwanie Owadów


Widok 11, Winnica

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa