Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Toaleta przenośna z umywalką


WC COMPLEX


Jaskółcza , - Osielsko

Tel: 733 700 420

https://wccomplex.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Rozwiązania sanitarne, jakie jest w stanie zaproponować dostawca ogłaszający się na stronie wccomplex.pl, to możliwość zapewnienia uczestnikom eventu na świeżym powietrzu dostępu do zaplecza WC o odpowiadającym potrzebom i oczekiwaniom standardzie. Dostępne w ofercie przenośne toalety są wykonane z wysokojakościowego tworzywa, które łatwo jest utrzymać w czystości oraz poddać dezynfekcji. Każdy model wyposażony został w zapewniający odosobnienie system zamknięć oraz wentylację.

Dostawca jest w stanie zaproponować różne modele WC. Obecnie istnieje możliwość rezerwacji specjalnej toalety przenośnej z umywalką, której długość i szerokość jest odpowiednia dla osób niepełnosprawnych. Wewnątrz zamontowano też uchwyty wokół sanitariatów, dzięki czemu korzystanie z urządzeń jest bezpieczniejsze i wygodniejsze. 

Firma działa głównie rejonowo. Priorytetowo traktuje współpracę z firmami i instytucjami prowadzącymi działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a także lokalnymi mieszkańcami.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

LABOTEST Laboratorium Analiz Fizykochemicznych


M. Skłodowskiej-Curie 61, Toruń

Z.P.H.U MAL-MET


Powstańców Wielkopolskich 23b, Brzoza