Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Obieg dokumentów w chmurze


OneClick


Jana Matejk 1, 60-766 Poznań

Tel: (61) 8200-449

https://oneclick-workflow.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania informatyczne, które usprawniają wiele najważniejszych procesów w firmach. Dzięki autorskiemu systemowi OneClick można między innymi kontrolować obieg dokumentów w chmurze, zarządzać fakturami czy urlopami. To narzędzie realnie poprawia komfort pracy i pozwala pracownikom efektywniej i dokładniej wykonywać powierzone obowiązki.

Od początku działalności Suncode zrealizowało już wiele zleceń zarówno dla małych lokalnych biznesów, jak i dla dużych międzynarodowych koncernów. Każdorazowo oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości danego przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze wszystkimi podstawowymi informacjami o proponowanym systemie oraz jego funkcjonalnościach.

Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc, kompleksową realizację zleconych usług oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Z oferty skorzystały firmy z różnych branż, dla których ważny jest wszechstronny rozwój.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

INSTAL-FILTER SA


Północna 1a, Kościan

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz