Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Medicarine tabletki


Medicus Ecolab-Sklep.pl


Browarowa 21, 43-100 Tychy

Tel:

https://ecolab-sklep.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W bogatej gamie asortymentowej prezentowanej firmy znajdują się uniwersalne i specjalistyczne preparaty o charakterze myjącym, dezynfekującym, sterylizującym. Klientom oferowane są produkty amerykańskiej marki Ecolab, które są przeznaczone do mycia rąk, czyszczenia instrumentów medycznych oraz odkażania różnych powierzchni znajdujących się w szpitalach, przychodniach i pozostałych obiektach z sektora ochrony zdrowia.

Firma MEDICUS została wpisana do KRS pod numerem 0000345158. Przedsiębiorstwo działa w hybrydowej formie prawno-organizacyjnej, będąc połączeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i komandytowo-akcyjnej.

Organizacja gospodarcza jest dystrybutorem antybakteryjnych płynów do płukania jamy ustnej, które zalecane są do ogólnej profilaktyki przeciwpróchniczej. W jej szerokiej ofercie dostępne są również tabletki Medicarine Ecolab. Ich zadaniem jest dezynfekcja wanien, basenów i wszelkiego rodzaju sanitariatów zanieczyszczonych płynami fizjologicznymi oraz substancjami organicznymi.

 

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

WindBal


Wałowa 39, Tychy

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa