Znajdź najlepszy biznes!

Dane firmy

Lanwar • Kosmetyki do hotelu


Lanwar


Cmentarna 22, 60-176 Poznań

Tel: 61 868 51 33

https://www.lanwar.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wysoka jakość usług hotelowych dotyczy także wyposażenia pokoi w elementy ułatwiające utrzymanie gościom higieny osobistej. Popularne kosmetyki do hotelu w małych, kompaktowych buteleczkach powinny być dobrej jakości, nie uczulać oraz mieć przyjemną konsystencję i zapach, który przypadnie do gustu gości.

Zaopatrując hotel w tego rodzaju asortyment, warto skorzystać z bogatej oferty przedstawionej na stronie internetowej lanwar.com.pl. Obejmuje ona kosmetyki hotelowe, których producentami są znane i uznane na całym świecie marki, takie jak Yves Rocher, Clarins, Sampar i wiele innych. Stosując kosmetyki tych firm ma się pewność jakości i dobroczynnych korzyści, uniwersalnych dla każdej skóry.

W ofercie istnieje możliwość zamówienia galanterii hotelowej w kilku rodzajach do wyboru. Jedną z opcji są między innymi kosmetyki inspirowane naturą. Charakteryzują się prostym składem, niebanalnym, lekkim zapachem, w tym też bardzo popularnym aromatem pomarańczy, który koi, uspokaja i dodaje energii. Komplet podstawowy zawiera szampon do włosów, żel do ciała i włosów, balsam do ciała i mydło.





Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

INSTAL-FILTER SA


Północna 1a, Kościan

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz